top of page

O NÁS

Jakub a Tomáš, dva tátové, které spojila vášeň pro audiovizuální tvorbu. Baví nás úplně vše okolo videotvorby. Jsme u projektu od prvního setkání s klientem, až do odsouhlasení finální verze díla. Jakub přešel do videotvorby z profese projektového manažera, i proto pro nás žádný projekt není nemožný. Vše do detailu naplánujeme, analyzujeme rizika a nepřetržitě komunikujeme s klientem. V případě potřeby zajistíme profesionály a techniku na dílčí části díla tak, aby výstup odpovídal všem požadavkům v rámci smluvního rozpočtu. Videotvorba pro nás není práce, je to zábava, která nás živí. Spolupráci s námi si užijete.

Na svatbách spolupracujeme s https://marketazyka.cz/

Profil.jpg

NAŠE ZKUŠENOSTI:

REKLAMA

Zajištění kompletní produkce

Reklamní a propagační videa tvoříme zejména pro naše dlouhodobé zákazníky Boxed, s.r.o, ITveSkole.cz o.p.s nebo 301 s.r.o. Baví nás dělat reklamu humorně a chytře, abychom vtáhli diváky do děje, a také přidali k reklamnímu sdělení nějakou vyšší přidanou hodnotu. I reklama nám může předat více, než jen prodávaný produkt. Ukázky jsou v sekci videa.

SVATBA

Svatební film s příběhem

Koncept našeho svatebního filmu je založený na tom, že si snoubenci s námi nahrají hlasové vzkazy, které později dáme ve vhodných chvílích do videa natočeného ve svatební den. Novomanželé potom vzkazy uslyší poprvé až v dokončeném filmu. Zpravidla "žádné oko nezůstane suché". Ukázky jsou v sekci videa.

VZKAZ PRO TEBE

Video jako dárek

Představte si, že chcete milované osobě říci vzkaz, ale něco Vám v tom brání. Může to být vzdálenost nebo ostych, nebo prostě nenacházíte ta správná slova. V takovém případě napíšeme ta správná slova s Vámi, odrežírujeme jejich kvalitní zvukovou nahrávku a natočíme záběry s Vámi, případně s osobou, pro kterou bude určený vzkaz. Video s ukázkou vzkazu otce pro dceru je v sekci Videa.

SCÉNÁŘ

Zábavná Media s.r.o.

Máte štáb, ale nenacházíte ty správné nápady pro Vaše klienty? Napíšeme scénář pro Vás, podobně jako pro Zábavná Média s.r.o. S týmem máme za sebou několik úspěšných projektů, například náborové video pro Linku bezpečí, kde jsme byli i v roli osvětlovačů. Odkaz ZDE.

DOKUMENT

Výzva Reine,

prostředky z Norských fondů.

Odkaz na aktuálně vznikající dokument najdete ZDE.

bottom of page