top of page

O NÁS

Jakub a Tomáš, dva tátové, které spojila vášeň pro audiovizuální tvorbu. Baví nás úplně vše okolo videotvorby. Jsme u projektu od prvního setkání s klientem, až do odsouhlasení finální verze díla. Jakub přešel do videotvorby z profese projektového manažera, i proto pro nás žádný projekt není nemožný. Vše do detailu naplánujeme, analyzujeme rizika a nepřetržitě komunikujeme s klientem. V případě potřeby zajistíme profesionály a techniku na dílčí části díla tak, aby výstup odpovídal všem požadavkům v rámci smluvního rozpočtu. Videotvorba pro nás není práce, je to zábava, která nás živí. Spolupráci s námi si užijete.

Na svatbách spolupracujeme s https://www.briarga-photography.cz/

Profil.jpg

NAŠE ZKUŠENOSTI:

REKLAMA

Zajištění kompletní produkce

Reklamní a propagační videa tvoříme zejména pro naše dlouhodobé zákazníky Boxed, s.r.o, ITveSkole.cz o.p.s nebo 301 s.r.o. Baví nás dělat reklamu humorně a chytře, abychom vtáhli diváky do děje, a také přidali k reklamnímu sdělení nějakou vyšší přidanou hodnotu. I reklama nám může předat více, než jen prodávaný produkt. Ukázky jsou v sekci videa.

SVATBA

Svatební film s příběhem

Koncept našeho svatebního filmu je založený na tom, že si snoubenci s námi nahrají hlasové vzkazy, které později dáme ve vhodných chvílích do videa natočeného ve svatební den. Novomanželé potom vzkazy uslyší poprvé až v dokončeném filmu. Zpravidla "žádné oko nezůstane suché". Ukázky jsou v sekci videa.

VZKAZ PRO TEBE

Video jako dárek

Představte si, že chcete milované osobě říci vzkaz, ale něco Vám v tom brání. Může to být vzdálenost nebo ostych, nebo prostě nenacházíte ta správná slova. V takovém případě napíšeme ta správná slova s Vámi, odrežírujeme jejich kvalitní zvukovou nahrávku a natočíme záběry s Vámi, případně s osobou, pro kterou bude určený vzkaz. Video s ukázkou vzkazu otce pro dceru je v sekci Videa.

SCÉNÁŘ

Zábavná Media s.r.o.

Máte štáb, ale nenacházíte ty správné nápady pro Vaše klienty? Napíšeme scénář pro Vás, podobně jako pro Zábavná Média s.r.o. Reklama Srdce bude dokončena během 1Q 2023, náborové video pro linku bezpečí také.

DOKUMENT

Výzva Reine,

prostředky z Norských fondů.

Odkaz na aktuálně vznikající dokument najdete ZDE.

bottom of page